Zakończenie projektu „Miasto aktywnych obywateli”

W dniu 29 grudnia odbyło się ostatnie spotkanie w ramach projektu “Miasto aktywnych obywateli”, będącego podróżą pełną inspiracji, poznawania i tworzenia wspólnoty. Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym, którzy sprawili, że ten projekt był niezapomnianym doświadczeniem i sukcesem.

Przez prawie dwa lata wspólnie eksplorowaliśmy różnorodne dziedziny aktywności społecznej, od kulturalnych wydarzeń po warsztaty kulinarne, zdrowotne i artystyczne. Razem tworzyliśmy miejsce, w którym każdy z uczestników mógł rozwijać swoje zainteresowania, dzielić się wiedzą i inspiracjami.

W trakcie naszych działań nie tylko integrowaliśmy społeczność, ale także skupialiśmy się na wspólnym celebrowaniu tradycji, odkrywaniu nowych pasji i wspieraniu się nawzajem. 

Chcemy wyrazić ogromną wdzięczność za zaangażowanie i entuzjazm wszystkich uczestniczek. To wasza aktywność, otwartość i gotowość do dzielenia się sprawiły, że projekt stał się prawdziwym sukcesem. Jesteśmy dumne z tego, co wspólnie osiągnęłyśmy i mamy nadzieję, że nowe przyjaźnie, umiejętności i wspomnienia pozostaną z nami na długo. 

Wierzymy, że zakończenie tego projektu to jedynie początek nowych, ekscytujących możliwości dla każdej z nas. Obywatelki aktywne, inspirujące i gotowe na nowe wyzwania – razem możemy zdziałać jeszcze więcej!

Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu 
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556