Salonik na Babskiej

Refleksologia rąk

Refleksologia rąk to technika terapeutyczna, która korzysta z masażu i ucisku określonych punktów na dłoniach, w celu stymulacji naturalnego procesu samoregulacji organizmu.

Zastosowanie tej metody pomaga w równoważeniu zarówno dolegliwości fizycznych jak i emocjonalnych. Pomaga również w przyspieszeniu procesów regeneracji i powrotu do zdrowia.

Refleksologia rąk to terapia manualna, która bazuje na zasadzie, że punkty na dłoniach odpowiadają różnym częściom ciała. Poprzez masaż i uciskanie tych punktów, można stymulować naturalne procesy lecznicze organizmu i poprawić jego funkcjonowanie.

Korzyści z refleksologii rąk są liczne. Przede wszystkim, masaż dłoni pomaga w redukcji stresu i napięcia, co ma pozytywny wpływ na cały organizm. Ponadto, refleksologia rąk może przynieść ulgę w bólu i sztywności stawów, a także pomóc w łagodzeniu objawów chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca czy nadciśnienie.

Metoda ta pomaga pozbyć się bólu, zmniejsza napięcie i stres, poprawia jakość snu oraz wpływa korzystnie na kondycję i wygląd rąk. Dodatkowo, refleksologia rąk pomaga pozbyć się uczucia zimna i ma pozytywny wpływ na całe ciało.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i doświadczenia skuteczności tej terapii!

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556