Salonik na Babskiej

Manicure

Zapraszamy do skorzystania z usługi manicure hybrydowego w naszym salonie! Jeśli szukasz trwałego i efektownego manicure, który utrzyma się przez wiele dni, to jest to idealna opcja dla Ciebie.

Manicure hybrydowy to połączenie tradycyjnego lakieru i żelu, które daje nam trwałość i połysk. Ten zabieg jest idealny dla osób, które nie chcą co kilka dni malować swoich paznokci, a jednocześnie chcą mieć piękne i zadbane dłonie.

W naszym salonie oferujemy szeroką gamę kolorów i wzorów do wyboru. Możesz wybrać klasyczną czerwień, delikatny róż, czy też bardziej awangardowe wzory i kolory. Nasza doświadczona stylistka paznokci pomoże Tobie w wyborze idealnego manicure hybrydowego, który podkreśli Twoją osobowość i styl.

Manicure hybrydowy to także zabieg, który jest łatwy do utrzymania w domu. Dzięki trwałości, nie musisz martwić się o odpryski czy wyblaknięcie koloru. Poza tym, jest to zabieg, który nie osłabia paznokci, co jest częstym problemem przy stosowaniu tradycyjnego lakieru.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie nasza stylistka paznokci zadba o Twój manicure i sprawi, że Twoje dłonie będą wyglądały pięknie i zadbane przez długi czas!

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556