Czy zawsze marzyłaś o tym, aby stać się mistrzem w kuchni? Chcesz nauczyć się przygotowywać różnorodne potrawy, które zadowolą Twoje podniebienie oraz podkreślą Twój gust kulinarnej wrażliwości? Jeśli tak, to mamy coś specjalnego dla Ciebie – nasze warsztaty kulinarne!

Na tych niezapomnianych spotkaniach będziesz miała okazję nauczyć się technik gotowania, a także eksperymentować z różnymi składnikami i smakami. Poznasz tajniki przygotowywania dań od podstaw, a także zdobędziesz nowe umiejętności kulinarne, które pomogą Ci zrobić wrażenie na Twoich bliskich i przyjaciołach.
 
Będziesz miała okazję do wymiany doświadczeń, rozmów o ulubionych przepisach, a może nawet znalezieniu nowych przyjaciół?
 
Dołącz do nas, aby poznać nowe przepisy, nauczyć się cennych umiejętności i po prostu dobrze się bawić w miłej atmosferze. Nie czekaj, zapisz się już dziś i zacznij swoją kulinarną przygodę razem z nami!

Projekt „Miasto aktywnych obywateli” jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556