Malowane kamyczki to małe dzieła sztuki, które potrafią dodać koloru i radości naszym codziennym spacerom. Każdy kamyczek jest inny – ma swój własny kształt, rozmiar i teksturę. I choć początkowo może wydawać się, że to tylko zwykły kamień, to gdy na nim pojawi się kolorowa farba, zmienia się w coś magicznego.

Malowanie kamieni to także wspaniała forma relaksu i medytacji. Można skupić się na każdym szczególe, każdym pociągnięciu pędzla, a przy tym oderwać się od codziennych trosk i stresów. Można też zrobić to wraz z rodziną lub przyjaciółmi, co pozwoli na wspólne spędzenie czasu i tworzenie wspaniałych pamiątek.

Malowane kamyczki są też świetnym sposobem na podarowanie komuś pięknego i niepowtarzalnego prezentu. Można na nich narysować serce, kwiaty, motyle, a nawet małe słowa motywacyjne lub przesłania. Taki kamyczek może być też sposobem na wyrażenie miłości, podziękowania lub po prostu życzeń.
Warto też pamiętać, że malowane kamyczki to nie tylko ozdoba, ale także sposób na dbanie o środowisko. Można użyć naturalnych farb, które nie szkodzą środowisku, a także pozyskać kamienie z natury, co pozwala na uniknięcie korzystania z produktów przemysłowych.
Malowane kamyczki to coś więcej niż tylko zwykłe kamienie. To małe dzieła sztuki, które pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, stanowią wspaniałą pamiątkę, a także są przyjazne dla środowiska. To świetny sposób na spędzenie czasu, relaks i tworzenie piękna wokół nas.

Serdecznie zapraszamy w dn. 14 marca, godz. 17.00 na warsztat plastyczny, podczas którego będziemy malować kamyczki 🙂

Projekt „Miasto aktywnych obywateli” jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556