Z przyjemnością zapraszamy na nasz warsztat na temat "Twórczość - droga do młodości", który odbędzie się 8.08.2022 r.

Twórczość to jedna z najważniejszych cech człowieka, dzięki której możemy nie tylko rozwijać swoje umiejętności, ale także cieszyć się życiem na każdym etapie naszego doświadczenia. Chcielibyśmy pokazać, jak ważne jest aktywne uczestnictwo w procesie twórczym dla naszej psychiki i jak pozytywnie wpływa na naszą jakość życia.

Podczas warsztatu będziemy rozmawiać o tym, jaką rolę odgrywa twórczość w naszym życiu, jakie korzyści z niej płyną, jakie są sposoby na rozwijanie kreatywności oraz jakie narzędzia warto wykorzystać. Będziemy też ćwiczyć różne techniki i metody, które pomogą nam odkryć nasz wewnętrzny potencjał i rozwijać nasze talenty.

Jeśli szukasz sposobu na odświeżenie swojego podejścia do życia, chcesz poznać nowych ludzi, rozwijać swoje umiejętności oraz zacząć cieszyć się życiem na każdym etapie swojego doświadczenia – ten warsztat jest dla Ciebie!

Dołącz do nas i pozwól sobie na odrobinę twórczej wolności. Przekonaj się, że twórczość to prawdziwa droga do młodości!

Projekt „Miasto aktywnych obywateli” jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556