Przygotowania do Wielkanocy

Na ostatnim warsztacie, zaprosiłyśmy Panie do świata kwiatów, kreatywności i tradycji, oferując niezwykłą podróż w sztukę tworzenia wielkanocnych wianków. Ta wyjątkowa sesja rękodzielnicza przyniosła ze sobą nie tylko umiejętność tworzenia, ale także głębokie zrozumienie symboliki ukrytej w każdym liściu i płatku.

Podczas gdy w rękach uczestniczek rozwijała się kreatywność, kwiaty i gałązki stopniowo przekształcały się w unikalne arcydzieła. Każdy wianek snuł swoją niepowtarzalną opowieść – historię o delikatności małych jajeczek, optymizmie kolorowych narcyzów, a także nadziei płynącej z piękna kwiatów rumianku.

Kulminacyjnym momentem warsztatów było stworzenie kolorowej galerii wianków. Każde dzieło było jak małe dzieło sztuki, które ożywało pod opowieściami twórców. Wspaniałe wianki pełne były nie tylko piękna kwiatów, ale także pasji, która płynęła z rąk ich twórców.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym pięknym warsztacie! Jeśli tęsknisz za kreatywnością i chcesz uczestniczyć w kolejnej artystycznej podróży, śledź naszą stronę. Kolejne warsztaty już wkrótce, gotowe na nową porcję wiosennych inspiracji?

 

Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu 
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556