Zapraszamy do udziału w projekcie „Mądrość pokoleń”

   Na prośbę osób, które wcześniej nie mogły zapisać się do udziału w projekcie “Mądrość pokoleń” organizujemy dodatkowe spotkanie rekrutacyjne. Zapraszamy w najbliższą środę 21 lipca o godz. 13.

   W projekcie mogą wziąć udział osoby powyżej 60. roku życia. Naszym celem jest zachęcenie kobiet i mężczyzn do wyjścia z domów, poznania nowych ludzi, zwiększenia aktywności i miłego spędzenia czasu na Babskiej Wyspie.
Chętni wezmą udział w cyklu warsztatów „Porozumienie Bez Przemocy”, opartych na empatii. Warto podkreślić, że sam twórca nazwał ten sposób komunikacji „językiem serca”, który jest nastawiony na budowanie relacji nie tylko z innymi ludźmi, ale także z samym sobą. Natomiast podczas warsztatów motywacyjnych będziemy pracować m.in. nad wzmocnieniem poczucia własnej wartości. A kolejny krok – to warsztaty wizerunkowe, kosmetyczne oraz zdrowotne. Nie zabraknie również konsultacji indywidualnych oraz… kursu samoobrony. Zaplanowano spotkania tematyczne „Kawiarenki na Wyspie”, zajęcia ruchowe dostosowane do potrzeb uczestników. Projekt jest o tyle elastyczny, że także seniorzy będą mogli decydować o tematyce zajęć i warsztatów. Będą mogli również podzielić się swoimi doświadczeniami i pasjami z innymi uczestnikami.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 601 677 601.

Projekt „Mądrość pokoleń” realizowany jest przez Stowarzyszenie Babska Wyspa i finansowany w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych “Aktywni+” na lata 2021-2025

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556