Koncert mis i gongów

W kameralnym wnętrzu, wypełnionym delikatnym zapachem kadzideł i przygaszonym światłem, odbył się kolejny koncert mis i gongów, organizowany przez nasze stowarzyszenie. Grupa dwunastu osób zanurzyła się w doświadczeniu dźwiękowego rytuału, leżąc na matach i otaczając się atmosferą spokoju.

Prowadząca, z uważnością i delikatnością, kreowała dźwięki mis, tworząc misterną melodię. Każde uderzenie misy było jak pulsujący oddech, wprowadzając uczestników w stan głębokiej relaksacji. Płynność dźwięków rozlewała się w przestrzeni, otulając każdego, kto brał udział w tym muzycznym rytuale. Wibracje dźwięków przenikały każdy zakamarek pomieszczenia, wprowadzając uczestników w swoisty trans.

Osoby leżące na matach były jak liście unoszące się na fali dźwięków, zanurzone w chwilowej harmonii. Zamknięte oczy i skupienie na dźwiękach sprawiały, że uczestnicy oddawali się dźwiękowej podróży, pozostawiając za sobą codzienność.

Po zakończonym koncercie, uczestnicy, otwierając oczy, powracali do teraźniejszości, zachowując w sobie głębokie uczucie zrelaksowania i spokoju. 

Odkryj siłę dźwięku w harmonii z wewnętrznym spokojem. Z nami, każdy koncert staje się niezapomnianą podróżą do własnej wewnętrznej harmonii. Do zobaczenia na naszym kolejnym dźwiękowym spotkaniu!

 

Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu 
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556