Kawiarenka „Wietrzymy szafę”

Kawiarenka pt. „Wietrzymy szafę” w dn. 27.05.2023 – to nie było zwykłe spotkanie – to było wydarzenie, które przyniosło świeżość nie tylko w modzie, ale także w relacjach naszej społeczności. Organizatorzy zadbali o to, aby każda dama miała okazję odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy. W atmosferze dyskretnego gwaru, panie zasiadały do stolików, gotowe na wymianę doświadczeń i ubrań.

Wcześniej panie przyniosły torebki, a nawet walizki, wypełnione ubraniami, które zaczęły gromadzić kurz w ich szafach. Starannie wybrane stroje, które kiedyś były ulubionymi, ale już nie spełniały swojej roli, czekały na nowe właścicielki.

Atmosfera była pełna entuzjazmu i radości. Każda dama przyniosła ze sobą nie tylko ubrania, ale także historie z nimi związane. Stroje stały się nośnikami wspomnień, a wymiana stawała się nie tylko aktem praktycznym, ale również emocjonalnym.

Nie było znaczenia, czy to były modne sukienki, eleganckie bluzki czy wygodne swetry – każdy element odnajdywał swoją nową właścicielkę. To było wyjątkowe spotkanie, które nie tylko przyniosło nowe elementy do szaf, ale również wzmocniło wspólnotę kobiet, inspirując do dalszych wymian i zacieśniania więzi.

 

Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu 
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556