Zapraszamy do udziału w warsztatach kosmetyczno-wizerunkowych odbywających się w ramach projektu „Miasto aktywnych obywateli”.
Czy chcesz nauczyć się jak poprawić swoją prezencję i zwiększyć swoją pewność siebie? A może interesuje Cię jakie kosmetyki i metody pielęgnacyjne są najlepsze dla Twojego typu skóry i jakie makijaże pasują do Twojego stylu?

Na naszym warsztacie omówimy podstawowe zasady pielęgnacji ciała i urody, a także pokażemy jak prawidłowo dobrać kosmetyki, aby skóra była zdrowa i promienna.

Naszym celem jest pomóc Ci poczuć się pewniej i bardziej komfortowo we własnej skórze, pokazać jakie kosmetyki i stylizacje pasują do Twojego typu urody, a także jakie makijaże najlepiej podkreślają Twoją osobowość i styl.

Dołącz do nas i pozwól sobie na chwilę relaksu i pozytywnych wibracji. Przekonaj się, jak kosmetyki i wizerunek mogą wpłynąć na Twoje samopoczucie i pewność siebie. Zyskaj nowe umiejętności i wiedzę, która pomoże Ci zadbać o siebie i swoje piękno każdego dnia! 

 

Projekt „Miasto aktywnych obywateli” jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556