Dajcie mi tenora!

8 marca 2023 roku, z okazji Dnia Kobiet, uczestniczki naszego projektu miały możliwość wzięcia udziału w widowiskowym spektaklu pt. “Dajcie mi tenora!”.

To była prawdziwa uczta dla zmysłów i doskonały sposób na spędzenie wyjątkowego wieczoru. Spektakl, będący jednym z wyjątkowych punktów naszego projektu, to opowieść o miłości, zazdrości, biznesie i marzeniach o wielkiej karierze. To także pełna humoru historia narodzin nowej gwiazdy. W trakcie spektaklu nie zabrakło zabawnych pomyłek, nagłych zwrotów akcji i uwielbianych przez widzów przebieranek. 

Dzięki współpracy z teatrem, nasze Panie miały nie tylko okazję delektować się sztuką, ale także zintegrować się w wyjątkowej atmosferze, pełnej śmiechu i pozytywnej energii. To jedno z wielu niezapomnianych wydarzeń w ramach projektu „Miasto aktywnych obywateli”, który nieustannie dąży do inspirowania i wspierania kobiet w ich życiowej podróży. Dołącz do nas, bądź częścią historii, która pisze się tutaj i teraz!

Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu 
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Stowarzyszenie Babska Wyspa
ul. Płk. Dąbka 140/2-3
82-300 Elbląg
REGON 367987855
NIP 5783126581
KRS 0000690556